Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Nem tudok termeket feltolteni..tanyomok a termekfeltoltesre es semmi sem tortenik!!! Es nem tudok reszletesen keresni..vagy csak en nem latom hogy hol lehetne?? :)
2015 11 23
Én sem tudok terméket feltölteni....valamit csinálhatnátok már...
2015 11 25
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Miért nem lehet feltölteni terméket? Rengetegen próbálkozunk és semmi...:/
2015 11 25
Sziasztok! Vip felhasználó vagyok és nem tudom hozzáadni a létrehozott mappákhoz /címkékhez/ a termékeket. A hozzáadás gomb nem működik, csak újratölti az oldalt. Kérlek javítsátok! :) Köszönettel: Matesisters
2015 11 25
Sziasztok! Sajnos nem tudok visszajelzést írni. Kiválasztom a megvéve/eladva opció közül amelyiket kell és a pozitív minősítést is megjelölöm, megírom a szöveget, de egyszerűen nem küldi el. Se számítógépről, se telefonról. Van másnak is hasonló problémája vagy az én készülékeimmel lehet a baj? :(
2015 11 25
> HajKata94: > Sziasztok! > Sajnos nem tudok visszajelzést írni. Kiválasztom a megvéve/eladva opció közül amelyiket kell és a pozitív minősítést is megjelölöm, megírom a szöveget, de egyszerűen nem küldi el. Se számítógépről, se telefonról. Van másnak is hasonló problémája vagy az én készülékeimmel lehet a baj? :( nekem se működik... :/
2015 11 25
Nem működik a visszajelzés ,másik hiba pár napja kicsike lett a betűméret és nem a gépen hanem oldalon ,bár akinek nagyon jó a szeme az látja :)
2015 11 26
A ki kedveli a terméket nem látható ,de én azt hittem ez megszűnt végleg mert amióta újult az oldal ez nem funkciónál :)
2015 11 26
.
2015 11 26
nekem sem működik sem a visszajelzés, és engem is idegesít, hogy nem látom, hogy hányan kedvelték a termékeimet. Mások termékeinél látom, csak a sajátomnál nem :(
2015 11 26
Lehet, hogy már írták, nem olvastam az előzőket, de azt meg lehet oldani, hogy telefonról is lehessen részletesen keresni? A másik pedig hogy mutassa hogy hány új üzenet érkezett. ;)
2015 11 26
Nem tudok feltolteni nem reagal a legutolso lepesnel a gomb semmit!!!!! Sem telorol sem geprol. Illetve fura hogy a nadrag kategoriaban nem tudom kivalasztani hogy valoban milyen tipus mert eleg lehetetlen verziok vannak megadva:)))
2015 11 26
Kedves Admin! Szeretnék visszajelzést adni, de valamiért nem működik pár napja ez a funkció. Többen írták, hogy nekik sem. Elég zavaró. Lehetne tenni valamit? Köszönjük!
2015 11 27
Megjavult. :) Nagyon köszi!
2015 11 27
Nem értem miért nem tudok új tételt feltölteni.
2015 11 28
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 59