Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Szia! Sajnos nem tudok kiemelt hirdetést beállítani mert csak az első kettő sort adja be lefelé húzni meg nem tudom! Telefonon sem engedi és gépen sem! Kicsit bosszant mert ez mégis csak fizetős dolog! :(
2016 02 02
Nem tudom a meglevő hirdeteseimet módosítani nem engedélyezi a rendszer. A fehérneműknél (fürdőruha) nem lehet melltarto méretet állítani. Nagyon lassú a rendszer új dolgokat is nagyon nehezen lehet feltenni,mert folyamatosan elugrik az oldal egy másikra.
2016 02 04
Én nem tudok egy terméket sem feltölteni. A képek méretei és formátumai is megfelelőek, de nem tölti fel a terméket. Folyamatos betöltést jelez a képeknél...de nem történik semmi..csak upload..upload....wait.
2016 02 06
> SSSIBE: > Én nem tudok egy terméket sem feltölteni. A képek méretei és formátumai is megfelelőek, de nem tölti fel a terméket. > Folyamatos betöltést jelez a képeknél...de nem történik semmi..csak upload..upload....wait. Nálam ez az üzenetben Kép csatolásánál történik telefonról. 8/
2016 02 12
Sziasztok! Már többször nekifutottam tétel feltöltésének, és el is jutottam a legvégéig, de amikor rákattintok a feltöltés gombra, nem történik semmi. Valaki esetleg nem tud ebben segíteni?
2016 02 15
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Szia! Sajnos sok mindenkire ráírok és nem írnak vissza rám,vagy esetleg ha valami érdekel. Volt olyan akire többször is ráírtam és semmi válsz. :(
2016 02 20
> sztracsatella: > Sziasztok! > Már többször nekifutottam tétel feltöltésének, és el is jutottam a legvégéig, de amikor rákattintok a feltöltés gombra, nem történik semmi. Valaki esetleg nem tud ebben segíteni? Nekem is ugyanez a problémám...mindent ellenőriztem, még a kép nagyságát is, és semmi:/
2016 02 20
Sziasztok! Nem lehet képet feltőlteni:( Csak tőlt tőlt tőlt és semmi. Sajnos többen is irtak nekem hogy ugyanez a problémájuk,mivel azt hittem nálam van a gond így rákérdeztem a fórumban:(
2016 02 20
Igazából ahol képfeltőltési lehetőség van ott sehol nem enged képet feltőlteni sajnos:(
2016 02 20
Tegnap reggel óta nem lehet feltölteni kèpeket!!
2016 02 21
Én 3 gépről, helyről, netről próbálkoztam hátha. De sajnos nem tudtam képet feltölteni :-(
2016 02 21
Csatlakozom a többiekhez. Egyszerüen nem müködik a képfeltöltés. Igy nem lehet hirdetést feladni! Kaphatnánk valami visszajelzést esetleg valami közleményt, hogy mikorra sikerül végre megoldani a problémát? Köszönjük.
2016 02 21
Sajnos nekem is ez a problémám, azt hittem nálam van a baj, de akkor nem :(
2016 02 21
csatlakozom az elöttem szólókhoz sajnos :(
2016 02 21
sajnos én sem birok feltölteni se küldeni képet :(
2016 02 21
1 2 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 59