Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Sziasztok, nem lehet kiválasztani a kiemelni kívánt terméket mert nem történik semmi a "kiválasztás" gombra kattintva!! Több kiemelést buktak már el igy
2015 11 03
a saját feltöltött termékeket miért keverte össze?feltöltési sorrendben voltak fent, eddig mindent tudtam hol keressek 12 oldalon....most meg minden össze van keverve... nem értem! :/
2015 11 03
MIKOR LESZ VALAMI CSINÁLVA? SZENVEDÉS, MÁR CSAK KI SEM ÍRJA HOGY EL VAN ADVA AKKOR SEM HA RÁKATTINTOK MIKÖZBEN ELVAN ADVA KATASZTRÓFA!
2015 11 05
Ugyanezt érzem, Orchiq! Mérhetetlenül dühös vagyok, hetek óta ígérgetik, hogy kijavítják a hibákat, de nem történik semmi. Már lassan én sem tudom mit adtam el és mit nem, olyan átláthatatlan ez az oldal, hogy szörnyű.
2015 11 05
Sziasztok, valaki? Nem tudok új tételt feltölteni, hetek óta próbálkozom. Nem tudom menteni, mikor rá klikkelek a mentésre nem reagál semmit az oldal, még csak tölteni se tölt.
2015 11 06
Úgy látom, ahogy most vissza olvastam az előttem szólókat, hogy más sem tud feltölteni. :/
2015 11 06
> Zsuzsa1277: > > Beatrix: > > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! > Szia! Eltűnt a "Beállítások szerkesztése" menü, hol tudom beállítani a megrendelt szolgálatásokat? Teljesen eltűnt, hol tudom hozzáadni a termékeimhez a már megvásárolt "hirdetés kiemelést"?????? Szia! Nekem nem működik a feltöltés. Már többször próbáltam, de hiába írok be mindent precízen, a végén a gombra kattintva semmit sem csinál!
2015 11 07
Nem működik sem a saját termék törlése, vagy eladottá jelölése, sem más termékénél a "kedvenc" funkció már hosszú idő óta. És a képeket sem tudom megnézni, csak az elsőt. Hiányzik a régi oldal :(
2015 11 07
Nem működik az "Ide vele" gomb és a "kedvenc" funkció sem.:/
2015 11 09
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Szia. Azt szeretném kérdezni, hogy ha feltöltöm a feladott csomagok képét illetve a szelvényeket, azzal szabályt sértek? Vagy miért tűnt el minden egyes ilyen képem?
2015 11 09
A megrendelt szolgáltatásaimat nem tudom aktiválni. Mi lehet a hiba?
2015 11 09
Sziasztok, Nem lehet szerkeszteni az újonnan feltöltött ruhákat!
2015 11 11
Sziasztok! :) Ez most lehet, hogy hülyén hangzik, de gőzöm nincs hol kell hirdetést feladni az új felületen. Kattintottam én már mindenhova, de semmi.
2015 11 11
Basszus.. A gépen túl volt nagyítva az oldal ezért nem láttam. Köszönöm szépen :)
2015 11 11
Nincs mit :)
2015 11 11
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 59