Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Igen, a profilon megjelenik, de ha belelépsz egy termékbe, már nem látod, hogy az eladó melyik városban lakik. Ehhez át kell lépni a profiljába. És a bemutatkozó szöveget is csak onnan lehet elérni. Régen látszott minden mindig :)
2015 10 28
Sziasztok. Olyan gondal küszködök h feltöltöm a képeimet és be is állítom a megfelelő pozícióba de vmi oknál fogva fejjel lefelé állítja be és nem értem miért. Ezek után is rámentem a szerkesztésre ott is beállítottam és úgy sem sikerült. Valaki tudna segíteni? Köszönöm előre is!
2015 10 29
Sziasztok! Számomra használhatatlan az új oldal, telefonról semmit nem tudok csinálni( üzenetet nem küldi el, új terméket nem rak fel...) és ha számítógépen használom is vannak problémák (üzenetet tudok küldeni, viszont új terméket itt sem tudok feltölteni), ezek csak nálam jelentkeznek? :(( Remélem lehet valamit tenni ellene, mert kinézetre szuper lett :)
2015 10 29
sziasztok! az miert van hogy vissza alt a regi kinezetere? :(
2015 10 29
nekem is vissza állt a régi kinézetbe, és nagyon nem örülök...mire megszokom az újat visszateszik a régit...ennek semmi,de semmi értelme nincsen! Szerintem az új oldalon a feltöltés sokkal egyszerűbb és gyorsabb volt....már amikor működött!!! Az új oldalon valóban sok a probléma de biztos ki lehetne küszöbölni! Én azt a felületet szeretném használni!
2015 10 29
Nem tudom miért van az, hogy visszaállt a Régi felületre minden....bár én ennek örülök...de az hogy most ezen sem lehet törölni , sem feltölteni az nagyon kiakasztó! Na meg az is, hogy 20 napja semmi változás...es semmi válasz senkinek!
2015 10 29
Én is visszavárom az új felületet, mert számomra sokkal átláthatóbb és ésszerűbben elrendezett volt. :(
2015 10 29
A legtöbb fórum témát nem engedi megnyitni, az alábbi hibaüzenet jelenik meg: "Hoppá, valami történt.." Jó lenne, ha inkább javuló tendencia lenne akár a régi, akár az új felületen, nem pedig egyre több hiba napról-napra.. Most már lassan semmi nem működik. Törölni, új terméket feltölteni, fórumot megnyitni, képeket feltölteni, és akkor csak a legalapvetőbb dolgokat soroltam fel, melyek nem működnek..
2015 10 29
Remélhetőleg azért, mert a legtöbben ezt szerettük volna.. Ha már az új ennyire nem akart működni.. :) Bár ma már tudtam módosítani, meg jelezni hogy eladva! Haladás!
2015 10 29
Na hála az égnek. :)
2015 10 30
Sziasztok! Nekem tetszett az új oldal, sokkal átláthatóbb volt, és szebb is. Egyedül annyit hiányoltam, hogy nem láttam hányan nézték meg az adott terméket, de ez nem tűnt akkora bajnak. Most viszont a régi oldal jött vissza. Ez a végleges? Szerintem jó a változás, bár ez itt nem egy szavazós topik. :p :)
2015 10 30
Az Új oldal állt át nekem :( Valaki tudja hogy tudnám a kategóriákon belül odavarázsolni a többi alkategóriát? Mert sehogy és semmire nem tudok rákeresni, szűkítve....... Már végre az is jelentkezhetne aki ezt az oldalt üzemelteti ;) ja ... és fríssítésen kívül várom az ötleteket!
2015 10 30
Ez a cserélgetés most mire jó? Végre megnyugodtam, hogy visszaállítják a régi felületet, mert nehezen kezelhető az új oldal. De nem...
2015 10 30
Tegnap este mikor beléptem az oldalra és a régi gardrob fogadott, nagyon-nagyon megörültem :) Ma újra az új oldal várt :( Nem örülök neki. Sajna nagyon döcögős, sok-sok hibával. Valahogy az-az érzésem, hogy egy nagyon extravagáns oldalt szerettetek volna csinálni, de ez nem úgy sült el. Tudom újításra, megújulásra szükség van, de kis lépésekben talán jobb és sikeresebb lett volna. Üdv: Évi
2015 10 30
Kedves Gardróbcsere! Könyörgöm csináljatok valamit a képfeltöltés funkcióval!!!!! Már nem tudom, hova írjak, szinte naponta jelzem felétek, hogy NEM működik, pedig az oldal lényege az adás-vétel lenne, így semmit nem lehet sem adni, sem venni. Megint nem tölt fel a képeket.
2015 10 31
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 59