Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Éééés amint leírtam a problémát, megoldódott. Boszorkányság vagy sem, örülök neki, nagyon.:)
2015 10 24
Sziasztok! a régi profilon lehet törölni a terméket. Most vásároltam VIP-tagság szolgáltatást kiváncsi vagyok mikor használhatom is mert egyenlőre nem tudom szerkeszteni a profilom!
2015 10 24
Én nem tudom elérni sehol azoknak a lányoknak a profilját akiket követek és mivel fejből nem tudom, hogy kik ők, rájuk se tudok keresni. :( Ezt leszámítva tetszenek a változások.
2015 10 24
A termék feltöltése gomb változatlanul nem működik. Nem lehet megjelölni eladottként a cuccokat, ellenben a mappa ikon nem csinál semmit...
2015 10 24
Sziasztok! Én napok óta nem tudok új termékeket feltenni képfeltöltési hiba miatt. Eddig minden simán ment, 1-2 másodperc alatt tettem fel fotókat, most nem sikerül. Képek nélkül meg nem lehet új terméket hirdetni. Ez a dolog 4 napja tart nálam, írtam már a "képfeltöltési hiba" topichoz is, de semmi válasz. Kérlek oldjátok meg, mert minden héten van valami nagyobb hiba az oldalon, és kezdi ellehetetleníteni az egész használatát, pedig nagyon szerettem az oldalt!
2015 10 25
Nem tudok új termékeket hozzáadni, sem a meglévőket szerkeszteni. Ahogy rámennék a termék mentése gombra, semmi nem történik.
2015 10 25
Az vajon mikor fog megoldódni, hogy be tudjam állítani egy-egy keresésnél, hogy a tételeket az árak növekvő sorrendjében jelenítse meg?
2015 10 25
Arról nem is beszélve, hogy körülbelül a hatodik kattintásra jutottam a legfrissebb hozzászólásokhoz :/ Ezt sem ártana megoldani.
2015 10 25
Én írtam a problémáimmal a [email protected] de még csak választ se kaptam és ugyanúgy megvannak a hibák is :)
2015 10 25
Valamit lehet tudni, hogy mikor lesznek kijavítva? Mert addig kb használni sem használom , legalábbis nem olyan gyakran mint eddig mert egyszerűen zavarnak a problémák és kedvem sincs esetleg itt keresgélni ruhákra ... :/... Jó lenne ha már valami lenne. Főleg az ez az eladva dolog. mert már idegesít amikor a 10-re írok és igen amikor belekattintok csak akkor látom h ja ez eladva. Csodás , nem lehet törölni de nem is szembetűnő ha valami el van adva!. Nem látni az értékelésemet sem, illetve szerintem a kollekcióknál azok a hatalmas képek zavaróak legalábbis nekem hihetetlenül. Kisebben sztem jobb lenne . De mindegy az részlet kérdés csak lennének már megoldva a problémák.
2015 10 25
Sziasztok. Ti is jártatok úgy, hogy írtatok üzit, de nem kapta meg az illető? Vagy hogy eltűnt egy-két üzenet, amit beszélgettetek? Vagy ez csak nálam van így? :O :( Írtak az egyik ruhámra, hogy "mekkora méretű, tudnék-e mérni hosszt?", de nem tudtam miről van szó, mert az előtte lévő beszélgetéseket nem találtam.
2015 10 26
Sziasztok! Amikor megújították az oldalt,akkor vettem Vip hirdetèst,meg kiemeltet is. Persze nem kaptam meg,amit jeleztem nen 1x,nem 2x. Írtam nekik emailt is,kettőt,de semmi válasz. Ezzel a problèmával szerintem nem èn vagyok az egyetlen. Elèg felháborítónak tartom,hogy a pènzemèrt nem kaptam SEMMIT,ès mèg magyarázat sincsen rá. Mivel minimum 508 ftot lehet egyenlegnek rendelni,ezèrt gondoltam megpróbálom,hátha most jó. Na most,elvileg 12 hirdetèst lehet elhelyezni ebbe a kategóriába. Nekem viszont csak 1 et enged.. Akkor mi a különbsèg a vip hirdetès ès a kiemelt között? Mikor a vip 3x annyiba kerül.. Tiszta vicc már ez az egèsz
2015 10 27
A képfeltöltésre annyit tudok javasolni, hogy vidd közelebb a gépet a wifi forráshoz úgy hamarabb feltölti. A kis kuka is tökéletesen működik, lassan kezdem azt érezni hogy nem is egy oldalt használunk. :D :D
2015 10 27
Úgy ahogy van xar lett :(((
2015 10 28
Nem látom, hogy kiket követek, és kik követnek engem, valamint nem látszik a terméknél, az eladó bemutatkozó része, és hogy melyik városban lakik, ami szerintem nagy hiányosság, remélem változni fog. És az is nagyon frusztrál, hogy van egy csomó eladott termékem, de csak akkor látszik, hogy már eladtam, ha bele lépek. Ami nagyon beszédes szerintem, hogy mióta az új felület van, egyetlen terméket sem adtam el ezen az oldalon! Azelőtt nem voltak eladási problémáim. Hogy pozitívat is mondjak: Tetszik, hogy lehet látni a méretet a legtöbb esetben a cím mellett is, hogy lehet kedvelni és üzenetet írni anélkül, hogy belépnék a termék oldalára. Már azt is látom, hogy mikor lett feltöltve a termék, és hányan látták eddig.
2015 10 28
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 59