Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Sziasztok, nem enged új terméket feltölteni, a fotót berakja-de ott vannak a vonalkák, mintha egyfolytában töltené be, az adatokat engedi beírni, de utána ha a feltöltés gombra nyomok, nem csinál semmit. Reggel óta többször próbáltam, mindig ezt csinálja.
2015 10 18
Sziasztok, "Válasz" gombra bklikkelve az üzeneteim nem mennek el.. Felütet ugrik, üzenet marad elküldetlen.. Sem az Üzenet küldése (tárgy ki van töltve), sem az Ide vele opcióban... Tudnatok vmi tanácsot adni a megoldás érdekében? Köszönöm, Orsi
2015 10 18
Hű, én se szerkeszteni nem tudom a termékleírásokat, se törölni nem tudok... nulla hozzáférésem lett a hirdetéseimhez :(
2015 10 19
Ja, és nem tudok régi verziót választani, akkor is az újat adja fel, ha nem kérem tőle.
2015 10 19
Szia! Felteszem a hirdetést,de a képeket nem teszi ki..eddig is ilyen méretű képeket használtam. Ez miért lehet? :)
2015 10 19
Nem tudok képeket felrakni igy értelme nincsen hogy hirdetést tegyek fel :( Bocsi mindenki de annyira utálom ezt, a régi tok jó volt ..
2015 10 19
> LucaCzinege: > Sziasztok! Hiába nyomom meg a törlés gombot, nm tudom törölni a terméket, mert nem történik semmi. Ilyenkor mit lehet csinálni? szia én is így jártam :/
2015 10 19
Sziasztok! Miért nem tudom törölni a termékem? A profilomnál rámegyek a kis kukára de semmi nem történik. Máshogy kell? help légyszi :)
2015 10 19
Miért van az, hogya képet feltölti, mindent kitöltök rámegyek arra, hogy a 'termék feltöltése' és egyszerűen semmi sem történik.. egy db terméket se tudok feltölteni..
2015 10 19
Kérlek benneteket valamit csináljatok hogy törölni tudjuk az eladott áruinkat, én most pl. módosítani akartam hogy legalább ki tudjam írni elkelt, de azt sem engedi a rendszer semmit nem csinál. Nagyon fontos lenne hogy jól működjön, megakadtam napok óta.... Feltöltés, módosítás, eladás, törlés semmi.
2015 10 19
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Szia! Sajnos a fórumba is írtam, nem tudok törölni eladott árut az uj oldalon. De még módosítani sem - most legalább azt próbáltam volna hogy jelezzem hogy eladóvá vált de nem bírtam. Kérlek benneteket javítsatok az oldalon hogy minden funkció működjön, napok óta nem tudok feltölteni, módosítani vagy törölni Nem megy a business.... :( :(
2015 10 19
> Mancila: > Sziasztok, > "Válasz" gombra bklikkelve az üzeneteim nem mennek el.. Felütet ugrik, üzenet marad elküldetlen.. Sem az Üzenet küldése (tárgy ki van töltve), sem az Ide vele opcióban... > Tudnatok vmi tanácsot adni a megoldás érdekében? > Köszönöm, > Orsi Úgy vettem észre, hogy hosszabb leveleket nem enged elküldeni. Pont ma jártam így! Vagy rövidebben vagy két üzenetben próbálkozz! :)
2015 10 19
Miért nem lehet törölni a hírdetésem ha már nem aktuális és nem az oldalon kelt el?!!! Másnak sem működik a kuka ?
2015 10 20
1.Nem tudok új hirdetést feltölteni. 2. Nem tudom törölni az eladott termékeket. 3. Nem tudom szerkeszteni a régi hirdetéseket. :/
2015 10 20
Sziasztok, hogy tudok a profilomból terméket törölni??? Mert hiába kattintok a kis kukára semmi sem történik :( köszi
2015 10 20
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 59