Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Új észrevétel: A feltöltött fotót nem tudom elforgatni. Eleve a telefonomon el volt, onnan került a gépre, ahol szintén, de mikor feltöltöm elfordul a rossz irányba, és hiába nyomom a forgató gombot, amikor elmentem bénán áll.
2015 10 20
Nem tudok termékeket törölni amiket eladtam, emellett sokszor nem engedi, hogy elforgassam a képet :( Hiába csinálom, mikor feltölti visszaforgatja oldalra.
2015 10 20
És amúgy mi ez a sok reklám?:D Mindkét oldalt, meg felugró ablakok..
2015 10 20
Mikor ruhakat nezegetek nem tudom a kategoriakon belul kivalasztani mit is szeretnek konkretabban. Ez megszunt, vagy csak en nem talalom? Masreszt mikor nezelodok nem irja ki minden kep ala az arat csak az utolso ket kepnel, igy mindenre egyenkent ra kell menni , hogy lassam. Nagyon sok kepet nem is jelenit meg mikor meg szeretnem nyitni. Telefonrol vagyok font, lehet ez a gond, de szerintem azert igy is mukodnie kene ezeknek :\ egyebkent tenyleg nagyon jol nez ki az oldal, de sokkal kevesbe atlathato sajnos. Az elozonel tobb mindent meglehetett tudni egy helyen, most viszont sokat kell keresgelni.
2015 10 20
Nagyon jol nez ki az oldal, de nem tul atlathato. Az elozonel egy helyen sokkal tobb infohoz jutottam, amikert most tobb oldalon at kell kattintgatnom. Most telefonrol vagyok font. Nem latom a kategoriakon belul hol valaszthatnek konkretabb dolgokat, hogy pl ha en pulcsit szeretnek ne nadragokat meg pantos ruhacskakat lassak mindenhol. Nem tudom beallitani a keresesnel milyen meretre lenne szuksegem. Ezek megszuntek volna, vagy csak en nem bukkantam ra eddig? Amikor keresgelek a kepek alatt nem latom az arat, csak a legutolso 2nel, a tobbihez meg kell nyitnom. Sok kepet nem tudok megnezni. Nem nyitja meg nagyban. Gyakori, hogy meg az utolso ket kepnel kiirt ar is rajta van a lapok szamozasan, vagy mas hasonlo iras van egymason amibol csak az egyikre szeretnek ramenni. Ez csak tobbszori frissitesre all helyre.
2015 10 21
Eladtam néhány tételt más módon....hogyan törölhetem a rendszerből? Sajnos a "kuka"-ra kattintva nem reagál...
2015 10 21
Sziasztok! Tudnátok kérlek segíteni, hogy miért nem tudom törölni az eladott dolgaimat? De még módosítani sem engedi, többszöri próbálkozásra sem. Köszi!
2015 10 22
Nekem sem működik a kis kuka. Jó lenne,ha le lehetne törölni a már eladott termékeket!
2015 10 22
Nekem az a problémám,hogy nem tudok tételeket törölni..
2015 10 22
A fő problémám hogy nem tudok új terméket feltölteni :(
2015 10 22
Nálam mára egész sok dolog megoldódni látszik! kuka ikon működik sikerült elforgatnom a fotót, amit eddig nem ( chrome + win 8 ) Próbáljátok ki!
2015 10 23
2 hete "élvezhetjük" a megújúlt oldal előnyeit, de én inkább váltanék a régire, bár ott sem működik 100%-ban az oldal! egymást érik a panaszos bejegyzések, és úgy érzem nincs senki aki valamilyen megnyugtató magyarázatot adna a problémákról. Bocsánat, már jelezte az admin, hogy dolgoznak a hiba javításán, de akkor kellett volna bevezetni az új oldalt, ha minden tökéletesen működik, mert így se eladni, se képet feltölteni, se szerkeszteni nem lehet, gombok vannak de minek? ha nem is működik!
2015 10 23
Megint nem lehet képeket feltölteni az új termékeknél! Múlt héten ugyanez volt a probléma, teljesen ellehetetlenített az oldal használata.
2015 10 23
Én eddig sem panaszkodtam mivel Róma sem egy nap alatt épült. Mára mind a telefonos mind a gépes verzión sok minden helyrejött, látom a nézettséget, tudok terméket feltölteni ..stb. Az Adminok csak kedveskedni szerettek volna nekünk ezért szerintem nem kell ócsárolni őket. :) Az emberek nehezen fogadják a változást, de nekem nagyon tetszik! :)
2015 10 23
Konkrétan nem tudok feltölteni termékeket. Eddig a törlés illetve a szerkesztés sem működött, de az megoldódott időközben.:) Viszont hiába töltök ki minden kis rubrikát, nem engedi feltölteni a dolgokat. :(
2015 10 24
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 59