Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Mennyit szoktatok várni képfeltöltésnél? Először nekem se akarta feltölteni aztán rájöttem hogy gyenge a jel és tökéletesen feltölt azóta mindent. :)
2015 10 31
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Sziasztok! Az új rendszerben sehol sem találom a régi kedvenc termékeimet, de még csak ilyen menüpontot sem találok. Légszi segítsetek, hogy hol lehet megnézni a megjelölt kedvenc termékeket!
2015 11 01
Sajnos nem tudok termékeket feltölteni ...Mindent be lehet írkálni, de a végén nem csinál semmit, amikor fel szeretném tölteni a terméket ! Ilyenkor mi a teendő ? Ki lesz javítva a hiba valaha ?
2015 11 01
Én az újat szeretném, de a régi jön csak be. :(
2015 11 01
Miért nem enged felrakni termékeket? :( Se gépen, se telefonon!
2015 11 01
Miért nem enged termékeket feltölteni? Se gépen, se telefonon!
2015 11 01
fewfewf
2015 11 01
Igaz, én nem admin vagyok, de tekintve, hogy mennyire össze-vissza érkeznek a visszajelzések, adnék pár tippet, akinek nem megy a kép/termék feltöltése. (Mert elképzelhetetlennek tartom, hogy a felhasználók felének tökéletesen működik, a másik felének meg nem.) 1. Képek feltöltésénél figyeljetek a kép méretére! 1500x1500-nál nagyobb képeknél már gyakran probléma van. 2. A képek feltöltése közben a kép helyén megjelenik egy jel, ami a feltöltést hivatott jelezni. Gyengébb, akadozó netkapcsolat esetén ez a jel nem tűnik el - ergo döcögősebben töltődik fel a kép. Ilyenkor sem engedi feltölteni a terméket, amíg a jel el nem tűnik onnan, így érdemes kicsit várni. 3. 3-4 címkénél többet ne írjatok be, mert nem fogadja el a rendszer! 4. Túl hosszú leírás esetén szintén nem engedi a feltöltést (ugyanez vonatkozik az üzenetekre és a fórumos posztokra). Remélem, a fent leírtak segítenek. :)
2015 11 01
Mióta megújult az oldalt elnézést a kifejezésért de nekem egy kalap sz@r lett, nem enged feltölteni új termékeket, nem engedi módosítani a régebbieket. Kb semmit nem tudok csinálni vele. Még egy hiba üzenetet sem kapok. Rákattintok és nem történik semmi, marad ugyan úgy mintha nem is érzékelné. Telóról, gépről egyaránt :(
2015 11 02
A kiemelt hirdetés vásárlása után nem tudom kiválasztani a terméket mert nem történik semmi a "kiválaszt" gombra való kattintáskor. Többször jártam már így, hogy megvásároltam, de nem tudtam felhasználni :((
2015 11 02
Pár hete regisztráltam ezen az oldalon. Nagyon örültem, hogy végre egy oldal, ahol jó dolgokat találtam , jó áron. Sok nő társammal egyetemben én is "ruha mániás" vagyok. Gondoltam-ez nagyon klassz lesz- Itt vásárolhatok, ami meg nekem felesleges azt eladom.Csak hogy --rengeteg az elhanyagolt "gardrób", hetek, sőt hónapok óta feléjük sem néztek! Esélytelen tőlük vásárolni. A levelező rendszer egy nagy nulla!!! 16 nap alatt 7-8 üzenetet írtam egy-egy az eladónak --már kezdtem magam rosszul érezni--nekem volt kellemetlen, mintha zaklató lennék. Kiderült, hogy csak az utolsó üzimet kapta meg!!! Csak azt tudnám mi értelme van az "ide vele" gombnak, ha az eladó ezt nem látja, mert az oldal--finoman fogalmazva-- nem működik!!! Így teljesen lehetetlen sikeres adás-vételeket összehozni. A fórum hozzászólásokból pedig egyértelműen kiderült számomra, hogy terméket feltölteni is igen-igen körülményes, embert próbáló feladat! Tehát azt mostanában meg sem próbálom. Komolyan mondom így elmegy az ember kedve a vásárlástól! Nem irigylem az eladókat sem. Én elhiszem, hogy egy ilyen oldal üzemeltetése komoly munka, nem kis feladat.De tisztelettel kérdezném: nem lenne korrektebb a felhasználókkal szemben, ha szüneteltetnék addig amíg a hibákat kijavítják? Mert így csak a mérget nyeli az ember lánya. Igazán sajnálom, mert egyébként egy nagyon jó kis oldal, kár, hogy nem működik!
2015 11 02
> Julcsi87: > Igaz, én nem admin vagyok, de tekintve, hogy mennyire össze-vissza érkeznek a visszajelzések, adnék pár tippet, akinek nem megy a kép/termék feltöltése. (Mert elképzelhetetlennek tartom, hogy a felhasználók felének tökéletesen működik, a másik felének meg nem.) > 1. Képek feltöltésénél figyeljetek a kép méretére! 1500x1500-nál nagyobb képeknél már gyakran probléma van. > 2. A képek feltöltése közben a kép helyén megjelenik egy jel, ami a feltöltést hivatott jelezni. Gyengébb, akadozó netkapcsolat esetén ez a jel nem tűnik el - ergo döcögősebben töltődik fel a kép. Ilyenkor sem engedi feltölteni a terméket, amíg a jel el nem tűnik onnan, így érdemes kicsit várni. > 3. 3-4 címkénél többet ne írjatok be, mert nem fogadja el a rendszer! > 4. Túl hosszú leírás esetén szintén nem engedi a feltöltést (ugyanez vonatkozik az üzenetekre és a fórumos posztokra). > Remélem, a fent leírtak segítenek. :) Na ez az én pl. eddig is tudtam terméket képet feltölteni, üzenetet küldeni ..stb. És mindenkitől csak azt látom hogy ez meg az nem megy neki és nem értem hogy ennyire különböző oldalt használnánk vagy mi ? :D Akinek valami nem sikerül egyből (képfeltöltés) én is azt ajánlom hogy várjon egy kicsit velemert lehet gyenge a net kapcsolata. :)
2015 11 02
Nem találom, hol lehetne jelenteni egy-egy hirdetést vagy felhasználót. Ez megszűnt?
2015 11 02
A fényképeket nem engedi lapozni :(
2015 11 02
Már a termékeimet sem engedi feltölteni az oldal! :(
2015 11 03
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 59