Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Helyzetjelentés Mindenkinek

A nagyon régi hirdetéseket, a 2 évnél régebbieket törölték az oldalról, hogy átláthatóbb és friss legyen az oldal termékek szempontjából is. Van aki be se lép 1 év után, de a termékei ott voltak eddig, szóval szerintem ez így teljesen jó döntés volt részükről! > Endina: > A hirdetéseink zömében a fotók továbbra sincsenek meg! Így nem lehet eladni...! Ez a probléma pedig több hónapja fennáll! Eszméletlen sokan reklamáltak már miatta, amire sehol senki nem kapott egyetlen választ sem, de a nagyobb baj az, hogy a probléma a mai napig nincs orvosolva!!!
2019 04 08
A csalókkal szemben nem elég kreatív az oldal sajnos! PL Kinga56 már 5 embert vert át és még mindig nincs letiltva!!!!
2019 04 25
> Angelni: > A nagyon régi hirdetéseket, a 2 évnél régebbieket törölték az oldalról, hogy átláthatóbb és friss legyen az oldal termékek szempontjából is. Van aki be se lép 1 év után, de a termékei ott voltak eddig, szóval szerintem ez így teljesen jó döntés volt részükről! > > Endina: > > A hirdetéseink zömében a fotók továbbra sincsenek meg! Így nem lehet eladni...! Ez a probléma pedig több hónapja fennáll! Eszméletlen sokan reklamáltak már miatta, amire sehol senki nem kapott egyetlen választ sem, de a nagyobb baj az, hogy a probléma a mai napig nincs orvosolva!!! Szerintem meg baromira nem volt az! Inkorrekt lépés volt, pláne egy szó nélkül! Sokan alaposan megdolgoztunk a sok hirdetéssel, szöveggel, képekkel, mire felkerültek! Erre egyszer csak eltüntetik a képeiket!? Ez mi??!? A termékek nyilván azért voltak még mindig fent, mert azok még nem keltek el!!! Pl. én azonnal töröltem minden termék hirdetését, amit már megvettek. Így viszont eladhatatlanná vált az összes többi, hiába vannak fent a hirdetéseik, mivel a fotókat letörölték! Nagyon sok termékről van szó, nem pár darabról. Ennek mindnek egyenként visszakeresni vagy újra csinálni, és újra és újra feltöltögetni a fotóit??? Na ne!!!!!!!! Ez már kicsapja a biztosítékot! Aztán megint eltüntetik, mert úgy tartja kedvük!? Inkább akkor nem árulok itt sem többet...
2019 08 15
tudja valaki hogy tudnám innen törölni magam?
2019 08 27
Sziasztok! Nagyon sok hirdetésnél nem látszanak a képek, amikor rá akár az ember kattintani. Ezzel nem lehetne valamit kezdeni?Látom, hogy van az adott darabról kép, csak éppen nem lehet megnézni. És ez nagyon zavaró.
2019 10 04
Same here,kedves Adminok. Egy ideje azt írtátok,már minden kép látszódik,de a legtöbb helyen azóta sem... Imádjuk az oldalt,de így nem a legjobb. :(
2019 10 05
Hát igen..rengeteg képet lehetetlen megnyitni..feltölteni pedig egyáltalán nem tudok...így abszolúte kizárt a vásárlás..:-(
2019 10 06
> Angelni: > A nagyon régi hirdetéseket, a 2 évnél régebbieket törölték az oldalról, hogy átláthatóbb és friss legyen az oldal termékek szempontjából is. Van aki be se lép 1 év után, de a termékei ott voltak eddig, szóval szerintem ez így teljesen jó döntés volt részükről! > > Endina: > > A hirdetéseink zömében a fotók továbbra sincsenek meg! Így nem lehet eladni...! Ez a probléma pedig több hónapja fennáll! Eszméletlen sokan reklamáltak már miatta, amire sehol senki nem kapott egyetlen választ sem, de a nagyobb baj az, hogy a probléma a mai napig nincs orvosolva!!! Érdekes, az én régi emailemről készült fiókom meg még mindig fenn van :D és nem törlik,mert lépjek be, mondom a nem létező emailcímmel,hogyan? :D
2019 10 06
Kedves Gardróbcsere Üzemeltetői! Már egy másik fórumbejegyzés alatt jeleztem, hogy nem egyszer fordult elő, hogy akkor volt hiba az oldalon, amikor éppen ráértem volna foglalkozni az új dolgok feltöltésével (legtöbbször hétvégére esett a dolog:) ). Nekem ez egy munka is úgymond, és nem véletlenül vagyok VIP tag évek óta. Ha összeadnám, hogy ennyi idő alatt hány napon nem volt használható az oldal, az nem kis mennyiség lenne, és nem kis bevételkiesést okoztatok ezzel nekem. Plusz jelenleg is 400nál több termék van az oldalamon, aminek a képei nem nyithatók meg!! Holott azt mondtátok, hogy nem lesz gond az eddig feltöltött képekkel. Most újabb napjaim mennek rá arra, hogy újra feltöltsek mindent, és legyenek újra vásárlóim. Szerintem a minimum az lenne, hogy valamiféle kárpótlást ajánlatánok fel azoknak, akik VIP tagok voltak a leállás ideje alatt, mert már nem először nézzük el az oldaltól, hogy nem működik (lásd: domain újravásárlásának ideje...). Ja és örülök neki, hogy arra van idő, hogy a szerintetek nem ideillő hirdetéseket töröljétek, de arra nincs, hogy rendesen megcsináljátok az oldalt :))
2019 10 07
Nekem is kb a fele hirdetéseimnél, ha belemegyek a hirdetésbe akkor nem látszódnak a képek. Nekem nincs türelmem és energiám ezt újracsinálni, pedig arról volt szó hogy minden kép újra látszódni fog, hát nem... így nem lehet eladni, nagyon szépen köszönjük! :@ Ja és én nem látok változást az oldalon, miért is volt ez a hosszú leállás? Semmi új funkció (pedig jobbnál jobb ötleteket adtunk itt a fórumon), a csalók ugyanúgy egy nap több új fiókot létrehozhatnak (IP cím alapján kéne tiltani és nem lenne gond). Az oldal használatával kapcsolatos értelmetlen szabályok eltörlése (pl. ruhákat eladni csomagban egy ruhaeladós oldalon miért is nem lehet????), kereső funkció használhatóságának javítása és még sorolhatnánk itt páran az olyan dolgokat, amiknek alapnak kéne lennie egy ilyen oldalnál.
2019 10 07
Sziasztok, napok óta nem tudok feltölteni egyetlen terméket sem, mindent kitöltök, aztán mintha cask egyszerűen inaktív lenne a feltöltés gomb, semi sem történik. Ez normális? Tényleg napok óta próbálkozom, többször is egy nap, már kezd nagyon bosszantó lenni… Látom, hogy vannak fent új cuccok, ezek szerint valamit én rontok el? Előre is köszi!!
2019 10 07
Tisztelt Gardrobcsere! Érdeklődnék, hogy miért törölték le 5 termékemet az olalról, bármilyen üzenet, figyelmeztetés nélkül??
2019 10 08
Azóta sincs változás... :(
2019 10 09
Napok ota irok az emailre azzal kapcsolatban hogy megkarositottak, valaszt sem kaptam ra... Koszonom Adminok! :)
2019 10 15
Nálam a hirdetések képei nem jönnek be. Így nem lehet válogatni, böngészni, vásárolni, hogy nem is látom a terméket!
2019 10 24
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 12