Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Helyzetjelentés Mindenkinek

Nem működik a szolgáltatás funkció, pontosabban nem lehet egyenleget feltölteni... ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/251677ef329c1c879dd97c129451f1f8.jpg)
2020 02 29
HELLO ! HOGYAN TUDOM TÖRÖLNI MAGAM ?
2020 04 01
A szolgáltatásoknál az egyenleg feltöltés sajnos nekem sem működik. Lehet erről valamit tudni? Mi a probléma? Folyamat alatt van e a hiba helyreállítása? Köszi
2020 04 05
> ilinda: > HELLO ! HOGYAN TUDOM TÖRÖLNI MAGAM ? Szia :) Írsz egy emailt [email protected] ide. És kéred, hogy töröljék a profilod :") . Üdv
2020 04 11
> AdminGCS: > Kedves Lányok! > A legtöbben nem tudjátok, hogy a gardrobcsere két nappal ezelőtt új adminisztrátort kapott, személyemben. Noha a hangnem néhol felháborodottabb a kelleténél, a problémáitokat teljesen megértem, ezért hoztam létre ezt a témát, hogy információval szolgálhassak Nektek. > Az utóbbi két napban elolvastam minden olvasatlan levelet és válaszoltam is rájuk, az email fiókunkban és a Facebook oldalunkon is, melyek az utóbbi egy hónap során halmozódtak fel. Az ott jelzett problémáitokat összegyűjtöttem és továbbítottam a technikai problémákért felelős csapatunknak, akik ki fogják javítani a hibákat. A levélben kapott ötletek és javaslatok is összegyűjtésre kerültek, amiket szintén hamarosan feldolgozunk. > A számtalan feltöltött termék és a fórum teljes átfésüléséhez azonban időre van szükségem, így kérlek, legyetek türelemmel és tudjátok, hogy Értetek dolgozunk. > Kérdéseitekkel továbbra is bátran forduljatok hozzám: [email protected] > üdv, > Admin Kedves mindenki! Én kaptam egy üzenetet egy külfüldi lánytól "elméletieg" de nagyon úgy néz ki, hogy nem létező személy, angolul ír és minden után érdeklődik, nem mondom meg a nevét mert ő is regisztrált ezen az oldalon. ha valakivel előfordult ilyen akkor vigyázzon szerintem csak pénzt csalhatnak ki, de privátba megmondom a nevét. Irjatok ha nektek is írt ilyen üzenetet, ha kell lefordítom! Enikő
2020 04 17
> EnikoBene: > > AdminGCS: > > Kedves Lányok! > > A legtöbben nem tudjátok, hogy a gardrobcsere két nappal ezelőtt új adminisztrátort kapott, személyemben. Noha a hangnem néhol felháborodottabb a kelleténél, a problémáitokat teljesen megértem, ezért hoztam létre ezt a témát, hogy információval szolgálhassak Nektek. > > Az utóbbi két napban elolvastam minden olvasatlan levelet és válaszoltam is rájuk, az email fiókunkban és a Facebook oldalunkon is, melyek az utóbbi egy hónap során halmozódtak fel. Az ott jelzett problémáitokat összegyűjtöttem és továbbítottam a technikai problémákért felelős csapatunknak, akik ki fogják javítani a hibákat. A levélben kapott ötletek és javaslatok is összegyűjtésre kerültek, amiket szintén hamarosan feldolgozunk. > > A számtalan feltöltött termék és a fórum teljes átfésüléséhez azonban időre van szükségem, így kérlek, legyetek türelemmel és tudjátok, hogy Értetek dolgozunk. > > Kérdéseitekkel továbbra is bátran forduljatok hozzám: [email protected] > > üdv, > > Admin > Kedves mindenki! > Én kaptam egy üzenetet egy külfüldi lánytól "elméletieg" de nagyon úgy néz ki, hogy nem létező személy, angolul ír és minden után érdeklődik, nem mondom meg a nevét mert ő is regisztrált ezen az oldalon. ha valakivel előfordult ilyen akkor vigyázzon szerintem csak pénzt csalhatnak ki, de privátba megmondom a nevét. > Irjatok ha nektek is írt ilyen üzenetet, ha kell lefordítom! > Enikő Nekem is írt szinte mindenre! És több profilból is.
2020 04 17
Valószínűleg ez személyes probléma, de szerintem több mindenkit is érinthet: Az oldal nem engedélyezi az egyenlegfeltöltést, mivel a szolgáltatómnál úgy van lefektetve a szerződés, hogy a telefonszámlámra ne vásárolhassak. Nem igazán áll szándékomban emiatt szerződést módosítani, így érdeklődnék, hogy a közeljövőben nem lehetne e találni módot arra/ létrehozni olyan opciót, hogy bankkártyáról és/vagy PayPal-ról is fel lehessen tölteni az egyenlegünket. Szerintem ez sok mindenkinek megkönnyítené a dolgát. Köszönettel :)
2020 04 22
Szia ! Nem tudom használni a levelezőrendszert . Vajon mi az oka ? üdv.Éva
2020 04 27
Kedves Admin! Kérlek tiltsátok ki több néven szereplő csaló barátunkat, aki naponta több üzenetet irogat. Engem rettenetesen idegesít. Van erre bármilyen megoldás? "Helló, mi az ára euróban a cikkének, küldj nekem ide: [email protected] csak e-mailt."
2020 05 08
Nálatok helyrejött a képelforgatási probléma? Kb. két hete nem tudom rendesen feltölteni a képeket. Az összeset elforgatja és nem tölti fel rendesen. Jeleztem a problémát, de választ nem kaptam rá.
2020 05 19
Kedves Admin. Egyetlenegy kérdés? Másoknál talalok feltöltve könyveket. Sokat!!!! Nekem akkor miért nem lehet,ha másnál van? Erre valaki tud válaszolni??? Mondjuk már nem töltöm fel itt,de másnál lehet,nálam nem. 🤷🤷🤷🤷 Ezt ki érti?
2020 05 24
Kávéfőzőt is találhatsz, meg újságokat, magazinokat, mp3 lejátszót, mobiltelefont, fülhallgatót, hangfalakat, de volt már bicikli és személyautó is :') :') Sajnos van, akinél rögtön észreveszik és törlik is, másnál meg fent van.
2020 05 24
Kedves Admin, 1 hét alatt már másodszor talált meg csaló, szigorítani kellene a regisztráció feltételeit! Ez a mai: kate8933 Ide vele: Tally Weijl fekete balerina 37 ez az ár euróban fekszik. A [email protected] e-mailben csak csak vár
2020 05 29
> MartaSzucs: > Kedves Admin, > 1 hét alatt már másodszor talált meg csaló, szigorítani kellene a regisztráció feltételeit! > Ez a mai: > kate8933 > Ide vele: Tally Weijl fekete balerina 37 > ez az ár euróban fekszik. A [email protected] e-mailben csak csak vár A kedvencem!😆😆😆 Fekszik az ár euróban!😆😆😆
2020 05 29
> Vanilla: > > MartaSzucs: > > Kedves Admin, > > 1 hét alatt már másodszor talált meg csaló, szigorítani kellene a regisztráció feltételeit! > > Ez a mai: > > kate8933 > > Ide vele: Tally Weijl fekete balerina 37 > > ez az ár euróban fekszik. A [email protected] e-mailben csak csak vár > A kedvencem!😆😆😆 > Fekszik az ár euróban!😆😆😆 Ja, szerintem magyar, még a google fordító se hoz ki ilyen hülyeséget! Tudsz róla, hogy intéz valamit az admin, vagy legalább válaszolt valakinek a csalóval kapcsolatban?!
2020 06 01
1 2 ... 7 8 9 10 11 12