Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Helyzetjelentés Mindenkinek

nekem azt írta, hogy l nem felel az oldalon megjelelnő tartalmakért
2020 06 01
Mégis törli a könyveket, meg a ruhacsomagokat...stb akkor hogy van ez? Az baxxa a szemét, de ha ennyi árnyékprofil feltűnik az oldalon, az oké?
2020 06 01
> MartaSzucs: > > Vanilla: > > > MartaSzucs: > > > Kedves Admin, > > > 1 hét alatt már másodszor talált meg csaló, szigorítani kellene a regisztráció feltételeit! > > > Ez a mai: > > > kate8933 > > > Ide vele: Tally Weijl fekete balerina 37 > > > ez az ár euróban fekszik. A [email protected] e-mailben csak csak vár > > A kedvencem!😆😆😆 > > Fekszik az ár euróban!😆😆😆 > Ja, szerintem magyar, még a google fordító se hoz ki ilyen hülyeséget! > Tudsz róla, hogy intéz valamit az admin, vagy legalább válaszolt valakinek a csalóval kapcsolatban?! Hát bizony még a google is értelmesebb!😆 Sajnos nem sokat foglalkozik a dologgal azt veszem észre! Viszont az hogy ha valami hírdetés nem tetszik neki valakinél vagy akár topik,hozzászólás azt tudja figyelni és törölni!!!! De avval amivel kellene nem foglalkozik!😡 Majd ezt is törli biztos!😆😂👌
2020 06 01
> jedli35: > nekem azt írta, hogy l nem felel az oldalon megjelelnő tartalmakért Tudnám akkor holvan aki felel érte!? Itt ahogy látom már senki nem felel olyanért amiért kellene de a rendes eladók hírdetéseit tudja törölni ha nem tetszik neki....a topikokat amik tök jó ötletekkel,tippekkel volt tele az is eltünt...érdekes! Kész vicc ami megy már hónapok óta!😡
2020 06 01
> lacrymosa: > Mégis törli a könyveket, meg a ruhacsomagokat...stb akkor hogy van ez? Az baxxa a szemét, de ha ennyi árnyékprofil feltűnik az oldalon, az oké? Pontosan ugyanez a véleményem...pont most írtam 2 lánynak is itt!😡 Majd feleszik ezek a senkiházi csalók az egészet és mindenki aki normális elpártól akkor nézegethetnek! Mondjuk sztem már az sem érdekli őket! Jah ezt 2 órája irta ez a szegény lány!😢 Pont erről van szó!! Erre van ideje!😡😡😡[ ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/9fc2b2f5f9ab72f0244cadaeda0b4b58.jpg)
2020 06 01
ezt az üzenetet kaptam: A gardrobcsere.hu nem felelős az oldal felhasználói által közétett információkért és az általuk közzétett tartalmakért.
2020 06 02
gondolom ha csoportosan átvonulnánk egy másik oldalra azt észrevennék... lehet ez lenne a megoldás
2020 06 02
Akkor mondjuk műbránert is hirdethetnek, meg pénzért szexet, mert ők mossák kezeiket, nem felelnek érte, ahamm....
2020 06 02
Valami olyan kéne, hogy a jelenlegi komoly felhasználók "megerősíthetnék" a regisztrációjukat. Mondjuk telefonszámot megadni, és azon keresztül egy aktiváló linket küldenének, és egy profilhoz egy hiteles telószám tartozhatna. Aki meg nem végezné el, x idő múlva automatikusan inaktiválódna a profilja. Ez csak egy ötlet.
2020 06 02
Kedves Újy Admin! Köszöntelek, jó munkát kívánok és köszönöm, hogy értünk dolgozol. AdminGCS: > Kedves Lányok! > A legtöbben nem tudjátok, hogy a gardrobcsere két nappal ezelőtt új adminisztrátort kapott, személyemben. Noha a hangnem néhol felháborodottabb a kelleténél, a problémáitokat teljesen megértem, ezért hoztam létre ezt a témát, hogy információval szolgálhassak Nektek. > Az utóbbi két napban elolvastam minden olvasatlan levelet és válaszoltam is rájuk, az email fiókunkban és a Facebook oldalunkon is, melyek az utóbbi egy hónap során halmozódtak fel. Az ott jelzett problémáitokat összegyűjtöttem és továbbítottam a technikai problémákért felelős csapatunknak, akik ki fogják javítani a hibákat. A levélben kapott ötletek és javaslatok is összegyűjtésre kerültek, amiket szintén hamarosan feldolgozunk. > A számtalan feltöltött termék és a fórum teljes átfésüléséhez azonban időre van szükségem, így kérlek, legyetek türelemmel és tudjátok, hogy Értetek dolgozunk. > Kérdéseitekkel továbbra is bátran forduljatok hozzám: [email protected] > üdv, > Admin
2020 06 05
> Katygardrob: > Kedves Újy Admin! > Köszöntelek, jó munkát kívánok és köszönöm, hogy értünk dolgozol. AdminGCS: > > Kedves Lányok! > > A legtöbben nem tudjátok, hogy a gardrobcsere két nappal ezelőtt új adminisztrátort kapott, személyemben. Noha a hangnem néhol felháborodottabb a kelleténél, a problémáitokat teljesen megértem, ezért hoztam létre ezt a témát, hogy információval szolgálhassak Nektek. > > Az utóbbi két napban elolvastam minden olvasatlan levelet és válaszoltam is rájuk, az email fiókunkban és a Facebook oldalunkon is, melyek az utóbbi egy hónap során halmozódtak fel. Az ott jelzett problémáitokat összegyűjtöttem és továbbítottam a technikai problémákért felelős csapatunknak, akik ki fogják javítani a hibákat. A levélben kapott ötletek és javaslatok is összegyűjtésre kerültek, amiket szintén hamarosan feldolgozunk. > > A számtalan feltöltött termék és a fórum teljes átfésüléséhez azonban időre van szükségem, így kérlek, legyetek türelemmel és tudjátok, hogy Értetek dolgozunk. > > Kérdéseitekkel továbbra is bátran forduljatok hozzám: [email protected] > > üdv, > > Admin Igen, ez volt 2015-ben, azóta sajnos lejtmenet... :( ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/18525561f17493426b9211c8f3b31b97.jpg)
2020 06 05
> lacrymosa: > > Katygardrob: > > Kedves Újy Admin! > > Köszöntelek, jó munkát kívánok és köszönöm, hogy értünk dolgozol. AdminGCS: > > > Kedves Lányok! > > > A legtöbben nem tudjátok, hogy a gardrobcsere két nappal ezelőtt új adminisztrátort kapott, személyemben. Noha a hangnem néhol felháborodottabb a kelleténél, a problémáitokat teljesen megértem, ezért hoztam létre ezt a témát, hogy információval szolgálhassak Nektek. > > > Az utóbbi két napban elolvastam minden olvasatlan levelet és válaszoltam is rájuk, az email fiókunkban és a Facebook oldalunkon is, melyek az utóbbi egy hónap során halmozódtak fel. Az ott jelzett problémáitokat összegyűjtöttem és továbbítottam a technikai problémákért felelős csapatunknak, akik ki fogják javítani a hibákat. A levélben kapott ötletek és javaslatok is összegyűjtésre kerültek, amiket szintén hamarosan feldolgozunk. > > > A számtalan feltöltött termék és a fórum teljes átfésüléséhez azonban időre van szükségem, így kérlek, legyetek türelemmel és tudjátok, hogy Értetek dolgozunk. > > > Kérdéseitekkel továbbra is bátran forduljatok hozzám: [email protected] > > > üdv, > > > Admin > Igen, ez volt 2015-ben, azóta sajnos lejtmenet... :( ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/18525561f17493426b9211c8f3b31b97.jpg) Pontosan! 5 évvel ezelött volt azóta annyi történt hogy megy a lejtőn lefele az oldal a nagy segítségükkel együtt!!
2020 06 05
> lacrymosa: > Kávéfőzőt is találhatsz, meg újságokat, magazinokat, mp3 lejátszót, mobiltelefont, fülhallgatót, hangfalakat, de volt már bicikli és személyautó is :') :') Sajnos van, akinél rögtön észreveszik és törlik is, másnál meg fent van. Jó ,csak itt vagyok egy ideje már, és van 600 könyvem. És másnál évek óta kinn van ,nekem sutty egyből. Megoldom így is. Csak fura. Egyértelmű,hogy biciklit nem teszek fel de ha egy kiskutya póráz lehet gardrób akkor egy könyv??? Nah mindehy
2020 06 06
> Riageri: > > lacrymosa: > > Kávéfőzőt is találhatsz, meg újságokat, magazinokat, mp3 lejátszót, mobiltelefont, fülhallgatót, hangfalakat, de volt már bicikli és személyautó is :') :') Sajnos van, akinél rögtön észreveszik és törlik is, másnál meg fent van. > Jó ,csak itt vagyok egy ideje már, és van 600 könyvem. És másnál évek óta kinn van ,nekem sutty egyből. Megoldom így is. Csak fura. Egyértelmű,hogy biciklit nem teszek fel de ha egy kiskutya póráz lehet gardrób akkor egy könyv??? Nah mindehy Igen, van akinek nem veszik észre, mástól meg egyből törlik... Ki tudja, mi alapján, köhömmm! :') De mondjuk bővíthetnék a kategóriákat, a kisállat ruházat nevetséges, hasznosabb lenne egy otthon kategória, ott abrosztól a függönyön át, a csivava tüllszoknyájáig minden mehetne :')
2020 06 06
Sziasztok! Engem nagyon zavar, hogy ennyi reklám van az oldalon. Tudom, hogy az oldal ebből tartja fenn magát, de az, hogy mostmár lent, fent, a tételek, közt, az oldalak közt, mindenhol reklám ugrik fel már élvezhetetlenné teszi az oldalt. Lehet, hogy személyes probléma, de ez nekem le is lassította az oldalak betöltését. Nagyon rossz állandóan “kiikszelgetni” a tolakodó felugró reklámokat. Meg is unom és inkább hagyom az egészet. Ez már így marad?
2020 06 12
1 2 ... 8 9 10 11 12