Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Miért nem írnak vissza?

> kerdes: > Sajnos ez nagyon megbízhatatlanná teszi az oldalt. Be kellene vezetni valami szabályt, pl. ha valaki üzenetet kapott, és utána amikor legközelebb bejelentkezett, akkor köteles legyen válaszolni, vagy büntetés/kitiltás elé nézne. Fejezzük is le! :D
2018 02 09
> yvetta2: > Én meg még az üres ide vele üzenetekre is reagálok egy kérdéssel... :D Én is szoktam, szépen leírom, hogy személyesen hol lehet átvenni, postázva mennyi lenne, mert gondolom, hogy ilyesmi érdekelheti őket, de általában erre már nem válaszolnak... :D
2018 02 09
> aalexaa: > > yvetta2: > > Én meg még az üres ide vele üzenetekre is reagálok egy kérdéssel... :D > Én is szoktam, szépen leírom, hogy személyesen hol lehet átvenni, postázva mennyi lenne, mert gondolom, hogy ilyesmi érdekelheti őket, de általában erre már nem válaszolnak... :D Ez így van, de legalább megpróbáljuk! :D
2018 02 09
> ildikoforrai: > > kerdes: > > Sajnos ez nagyon megbízhatatlanná teszi az oldalt. Be kellene vezetni valami szabályt, pl. ha valaki üzenetet kapott, és utána amikor legközelebb bejelentkezett, akkor köteles legyen válaszolni, vagy büntetés/kitiltás elé nézne. > Fejezzük is le! :D :D :D :D
2018 02 09
Sziasztok! Nemcsak eladók nem válaszolnak..Van,hogy rámír az illető,hogy mérjek vagy küldjek még képet,visszairok és utána semmi reakció. A másik dolog,hogy a bemutatkozó részben leírom,hogy csere nem érdekel,ennek ellenére rám írnak,hogy "csere?" Na erre nem szoktam válaszolni.
2018 02 13
> PiciCic: > Sziasztok! Nemcsak eladók nem válaszolnak..Van,hogy rámír az illető,hogy mérjek vagy küldjek még képet,visszairok és utána semmi reakció. > A másik dolog,hogy a bemutatkozó részben leírom,hogy csere nem érdekel,ennek ellenére rám írnak,hogy "csere?" Na erre nem szoktam válaszolni. Igen, valóban ezek is idegesítőek... :( de én még nekik is visszaírok!
2018 02 13
Nálam is előfordult már hogy nem válaszoltam valakinek olyan gyorsan ahogy tudtam csak két-három nap elteltével, mert nekem egyszerűen van mikor meg sem nyitja az üzeneteket. Sem az emailből, sem ha itt rámegyek hogy beszélgetések. Egyfolytában tölt, de semmi nem történik.. :/
2018 02 14
Ez tényleg mindkét oldalról nagyon bosszantó tud lenni :( Velem egyszer volt úgy, hogy csak megnézni tudtam az üzeneteimet, válaszolni nem tudtam rögtön. (Mobilról néztem munkában de csak gépről tudok válaszolni amikor hazaértem). A kettő között amúgy csak 2 óra telt el, a kedves vevő máris elkezdett levélben pirítani hogy mit képzelek miért nem írok vissza ha beléptem.... Elnézést kértem tőle, elmagyaráztam hogy nem mindig tudok egyből válaszolni az üzenet megtekintésének időpontjában, de általában maximum 1-fél napon belül visszaírok. Ezt nagy nehezen tudomásul vette, bekért tőlem rengeteg fotót, méretet, egy speckó külső tárhelyre kellett neki töltögetnem a képeket merthogy neki itt gardróbon nem jó.... majd 2 nap levelezés után soha többet nem írt vissza..... (fórumon azóta is aktív )... Szóval van hogy az eladók sem tudnak rögtön válaszolni hiába léptek be. Azért ők általában 1 napon belül biztosan reagálnak, a normálisabbak elnézést is kérnek. Persze sok a szimplán tapló, meg a szellem árus is ez sajnos tény :( :( Azért sok jófej, rendes eladó is van szóval ne adjátok fel ! :")
2018 02 14
> yvetta2: > Árulja el végre nekem valaki, hogy minek vannak itt olyanok, akik NEM ÍRNAK VISSZA!? Miért töltenek fel eladó dolgokat, ha nem válaszolnak? MIÉÉÉÉRT???? :@ Ez tenyleg jó kérdés!!!!
2018 03 08
Sziasztok. Csomó embernél láttam hogy utoljára tavaly jelentkezett be... Hát akkor mérnem törli magát akkor nem várnánk hogy visszairjanak...
2018 03 15
Sziasztok! :) Nekem olyan problémám van, hogy kapok emailt, hogy xy írt, de itt nem kapom meg, járt már így valaki?
2018 03 21
Sziasztok kicsit "örülök" hogy màsnak is ugyanaz a problèmàja,mint nekem.sorra NEM ÍRNAK VISSZA AZ ELADÓK!nagyon nagyon idegesítő.s igen èn is làtom,hogy volt belèpve azóta de semmi.erre is kellene egy fekete lista vagy egy olyan opció amivel "jelenthetnèm" az oldalàn.mièrt tölt fel az ilyen bàrmit is?èn ha kapok üzit,de azonnal nem tudok kèpet küldeni vagy mèrni,mèg akkor is írok a vevőnek egy "igen olvastam,kèsőbb mèg jelentkezem a vàlasszal"üzit. Mi lehetne erre a megoldàs?annyira nem akarok genyó lenni,hogy negatív èrtèkelèst adjak úgy figyelemfelkeltès kèppen.... (hiszen nem vàsàroltam tőle,mert nem hagyja:)
2018 03 21
Én,mint eladó,azon sírok be,mikor írnak hogy megvan-e még (miért ne lenne ,ha aktív a hirdetés) és utána mikor megírom ,hogy igen ,többet nem írnak :D Ez így WTF csak az info kellett ,hogy még a szekrényemben áll? :D
2018 04 06
Ezeket a megvan-e még kérdés után eltűnőket én sem értem... :) Minden üzenetre válaszolok, mondjuk üreset nem kaptam még. De sokszor olyant kérdeznek, ami benne van a leírásban. Direkt írok centiben mért adatokat is, mert sokszor nem stimmelnek még márkán belül sem a méretezések, meg az összes postázási módot, azok árával feltüntetem. No mindegy, ez ilyen, sokat kell levelezni, de azért vannak normális vevők, eladók, akik képesek válaszolni. :)
2018 04 07
Mert a rak meg eszi okeg😌😂
2018 05 24