Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Korábbi vásárlásaim láthatók valahol?

Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy vajon a korábbi vásárlásaim láthatók-e valahol. Sajnos én még nem túl jól tudtam használni az oldalt és sok vásárlásról nem írtam értékelést, mert nem tudtam hogyan kell. Pedig nagyon sok kedves és segítőkész eladóval hozott össze a sors, nagyon hálás vagyok, szép termékeket kaptam! Szeretném valahogy jelezni az oldalukon. De hogyan?????? Ötleteket, segítségeteket köszönöm előre is ! Szép napot mindenkinek! Cili
2018 10 31
Szia Cili! Én sem tudtam először, mert nem volt az oldalon leírás, de aztán megtaláltam, nem nehéz :) * Bemész annak az oldalára akitől vetted a terméket (pl. a beszélgetésekben rákattintasz az illető nevére.) * Név alatt található egy ikon "adj visszajelzést" felirattal, ha rákattintasz feljön egy ablak. * Kattints a megvéve gombra, a bal felső sarokban, majd mellette a pozitív like jelre. * A szövegmezőbe írd le amit szeretnél (* csatolhatsz képet, de nem kötelező) * a végén kattints a "VÁLASZ" ikonra Kész :)
2018 10 31
Sajnos nem, esetleg annyit tehetsz hogy a beszélgetések között visszakeresed őket. :/
2018 10 31
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! Szép napot! Üdvözlettel: CIli
2018 11 01