Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

Vásárló/Érdeklődés hiány

Sziasztok lányok! Lehet hogy ti is észre vettétek,hogy vissza estek az érdeklődők , látogatók De ennyire? Régebben hetente többször jártam postára stb de most örülök ha az érdeklődő válaszol :/
2020 01 18
> Zsokka20: > Sziasztok lányok! > Lehet hogy ti is észre vettétek,hogy vissza estek az érdeklődők , látogatók > De ennyire? Régebben hetente többször jártam postára stb de most örülök ha az érdeklődő válaszol :/ Szia. Mi az hogy... Érdeklődő? Hát lassan azt se tudom mi az. Itt gardróbon szinte egy-egy is alig volt úgy egy évre vissza menőleg összesen. Azelőtt pedig sok érdeklődő volt illetve eladás is. Most nem tudom mi lett ezzel az oldallal. Már azon filóztam,hogy találtak egy jobbat és mindenki átment oda csak lemaradtunk róla? :D
2020 01 18
> Eve2017: > > Zsokka20: > > Sziasztok lányok! > > Lehet hogy ti is észre vettétek,hogy vissza estek az érdeklődők , látogatók > > De ennyire? Régebben hetente többször jártam postára stb de most örülök ha az érdeklődő válaszol :/ > Szia. Mi az hogy... Érdeklődő? Hát lassan azt se tudom mi az. Itt gardróbon szinte egy-egy is alig volt úgy egy évre vissza menőleg összesen. Azelőtt pedig sok érdeklődő volt illetve eladás is. Most nem tudom mi lett ezzel az oldallal. Már azon filóztam,hogy találtak egy jobbat és mindenki átment oda csak lemaradtunk róla? :D Jajj hát igen elég ritka..mint a fehér holló 🤔 nem láttam új oldalt de lehet hogy a napokba nézek ki egy másikat :(
2020 01 19
Úgy vettem észre, hogy leginkább ész nélkül cserélnének (tisztelet a kivételnek), azaz tökre mindegy, mi van kiírva a bemutatkozásban, hogy mit keresek cserére, boldog-boldogtalan megtalál. ,:) Másik dolog, hogy sok a csaló, ez is elveszi az emberek kedvét az adás-vételtől. Plusz egekben a posta díja, nem éri meg postázni, pedig sokaknak csak az a lehetőség marad, mert nincs csomagautomata a közelben. Nagyon ritkán, de sikerül értelmes eladást, vételt vagy cserét bonyolítanom, szerencsére azért akadnak még céltudatos, komoly szándékú emberek, csak sajna egyre kevesebben. :(
2020 01 19
Sziasztok! Osztozom lacrymosa véleményével teljesen. A magas postadíj sok mindent megnyomorít: Olyat eladni szinte nem is lehet, aminek a postadíja drágább, kis vidéki helyeken tökre leépítették a posa szolgáltatást. Belvárosban élek, de itt a bulinegyedben is leszerelték az egyik téren lévő bazinagy csomagautomatát, mert szinte már csak pár napra idejövő turisták vannak, lakosság nincs, vagy ha van szinte idősekből áll, akik nem értenek a használatához, igénybe se veszik. - Sajnos rengeteg a neten a hirdető felület, webshop, meg már könnyű rendelni külföldről és igen, sokakat eltántorítanak a csalók.
2020 01 19
> OptimistaAdri: > Sziasztok! Osztozom lacrymosa véleményével teljesen. A magas postadíj sok mindent megnyomorít: Olyat eladni szinte nem is lehet, aminek a postadíja drágább, kis vidéki helyeken tökre leépítették a posa szolgáltatást. Belvárosban élek, de itt a bulinegyedben is leszerelték az egyik téren lévő bazinagy csomagautomatát, mert szinte már csak pár napra idejövő turisták vannak, lakosság nincs, vagy ha van szinte idősekből áll, akik nem értenek a használatához, igénybe se veszik. - Sajnos rengeteg a neten a hirdető felület, webshop, meg már könnyű rendelni külföldről és igen, sokakat eltántorítanak a csalók. Nálam a legközelebbi Fox pl 25km-re van így csak a posta jöhet szóba.. leginkább..igen már webshopban kedvezőbb áron találja meg az ember a dolgokat
2020 01 20
Sziasztok. Hmmm...nincs forgalom, persze hogy nincs: nem jelennek meg a képek, ami a főoldalon nem látszik, csak ha a termékre kattintasz, hogy megnézd. Ott meg semmi. Akkor mit vegyenek a vevő? Aki idetéved, az nem ittragad, hanem fejvesztve menekül, nem akar idegrohamot kapni!,. Az eladók sosem nézik meg "vevőként" a termékeiket, így nem is tudják, hogy nincs kép a hirdetésükben. Főleg, hogy a "nincs időm mérni" eladók vannak többségben, centik nélkül ki vesz meg bármit is...a vevő meg nem levelezni jön ide! Ennyi a titok! A tulajt már rég nem izgatja ez az oldal....ezek szerint:( Na pááá
2020 01 20
Kedves Zsokka20! Akkor nagyon nehéz dolgod van. :( Pedig épp tegnap néztem a termékeidet, jó dolgaid vannak és komolyan foglalkozol az eladással. Azért kívánok sok szerencsét! Szia Judit! Valóban azok a kis vagy nem látszó képek nagyon bosszantóak. :( Én így néztem ki egy nyakláncot itt, és meg tudtam venni, mert kértem a minifotóra az egér jobb gombjának "Kép megnyitása új lapon" funkcióját, és akkor láthattam nagyban, hogy tényleg ő az amit keresek. De ezt a trükköt nem tudja mindenki és ha tudnák, akkor azért bajlódni se fognak vele, mikor felmegy más árusító oldalra és simán látja a terméket rendes méretű fotón. Rövidebb idő alatt könnyebben nézhet át mindent tételt máshol. Ezt a problémát a gardrobcsere.hu üzemeltetőknek bizony meg kéne oldaniuk...
2020 01 20
Meg, amin szerintem javítani kéne, hogy néha egy-egy hirdetés többször megjelenik és háromnegyed vagy másfél oldalt is elfoglal a legújabb termékek közt. Nem tudom ilyenkor az eladó adta-e fel többször, vagy műszaki hiba, de ha feljön egy új érdeklődő és csak ugyanazt a cuccot látja az is elrettentő lehet. :(
2020 01 20
Szokott befagyni az oldal és ha többször rákattintanak a hirdetés feladása gombra, akkor akár tízszer is felteszi, nekem eddig duplán vagy triplán jelentek meg így, persze töröltem a fölösleget, hisz elég egyszer feladni. :) A régebbi hirdetéseknél vettem észre, hogy van kis kép, de ha rákattintok, nem jeleníti meg a többit. Igazán figyelhetnék a felhasználók is a saját oldalukat, és vagy törölnék, vagy tennék fel újra képekkel, mert valóban bosszantó.
2020 01 20
Szia OptimistaAdri és mindenki:) Ok nyakláncot, de egy ruhát nem tudsz "kis kép" alapján és magadott méret nélkül megvenni! (nem S - M...meg 40 - 50...hanem mért CENTI!) Ki az a bátor, aki egy betüt látva el tudja dönteni, hogy jó-e rá? A jobb egérrel próbálkoztam én is, de úgy sem nagy képet ad, van elég bosszúság az életben, nem fogok még itt is sorbanállni érte:( Egy ismerősöm konkrétan dührohamot kapott az itt uralkodó dolgok láttán, meg akart venni egy jó drága kabátot, nem voltak centik írva, kérdezett, majd várt KÉT napot, aztán visszavakkantott az eladó, hogy ő erre nem ér rá!!! Akkor menjen a ...! Szerintetek visszajön vásárolni? Vagy jó hírét kelti az oldalnak? De ha meg is írja, az eladó, azt hiszi szivességet tesz...hihetetlen! Eleve ott kéne lenni az adatoknak. Amikor lefotózza, ott van a kezében, 1 perc lemérni és megadni a leírásban. Én rászánom az időmet, hogy írjak, várjak a válaszra....itt az eladók a saját boltjukat rontják, nem kell hozzá az üzemeltető:) Vagy épp tegnap...fél órát hagyott egy eladó állni a hidegben a megbeszélt helyen, el se jött és elnézést sem kért....hááát, semmi vevőcsalogató nincs ebben az oldalban!
2020 01 22
Szia Juditt! :( Szegénykém. Sajnálom, hogy így jártál, nem ezt érdemelted. Én is kiírtam itt a bemutatkozásba, hogy jöjjenek el, meg legyenek pontosak. Ha neten üzletelek mindig jelzem a vevőknek, hogy rokkant vagyok (bár kívülről nem látszik, se bot, se kerekesszék, fertőző se vagyok, mégis izomfájdalmaim vannak, nem vagyok olimpiai atlétikai futó) - van akit ez hidegen hagy. Nem erről az oldalról, de volt vásárlóm, aki mégis 3 órával a megbeszélt időpont előtt rám SMS-ezett, hogy ő már ott van vár... Nem tudhatta, de akkoriban ápoltam egy beteget és épp tisztába tettem mikor a dolog közepén megtisztelt az üzenetével.... Kimosakodni, utcai ruhába öltözni, majd rohanni betegen nehéz volt... Ez se semmi, de még mindig jobb, mint a felesleges váratás. :( Remélem többször nem jársz így. Szívből kívánom Neked.
2020 01 22
Szia Adri az Optimista! Hű vagy a nevedhez:) Amit kérsz a bemutatkozóban...annak ugyibár tök természetesnek kéne lenni. Sajnálattal olvasom az állapotodat, ha lehet...javulást! Namármost én 2 infarktussal és 3 törött csigolyával hibernéltam magam 40 percig:( Eszembe se jutna ezeket megírni, deee tekezdted whahaha! Jó hírem is van, egyik eladó mindent elírt a csomagon ( valójában a postás volt) de ennek ellenére mindent elkövetett, hogy kártalanítson. Szóval nem csak panaszkodok, a jót is meg kell írni! Viszont válaszokat igen elvétve kapok az eladóktól, amikor konkrét méretet kérdezek, pedig megvenném, de ha nem tudom, hogy jó.e?.....kedves eladók, adjatok el, csodák nincsenek, csak egy jól megírt terméklap eladja az árut! Élesszük fel az oldalt!
2020 01 23
Szia Judit! Örülök, hogy kártalanítotak ha már nem jól sikerült az ads-vétel. Ha ezt is minden eladó betartaná. akkor az is több vevőt vonzana ide. :) Jelöltelek kedvencnek. :) Szerencsés Gardróbozást! :)
2020 01 23
Köszönetem! Én is megkukkoltalak, :) Nem témába vágó, de hátha mást is érdekel khmm....melyik programmal lehet a mozgó képet betenni?
2020 01 23
1 2 3 4 5