Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

Vásárló/Érdeklődés hiány

A kicsit egyedibb cuccokért megéri felnézni az oldalra, vagy amit tényleg töredék áron hirdetnek, de ezer replikát látni, meg túlárazott cuccokat, nem győzöm lapozgatni, míg normális holmikra nem bukkanok.
2020 01 24
Igen...ma untam bele, hogy én nagyítgatom egyenként a még megmaradt képeiket, órák mennek el és mivel ezek se teljes képek, nem látni az alját derekát egy nadrágnak...ami a legfontosabb lenne. Hiába irogatok (újabb órák) hogy nincs kép: nem ÉRTI! érted? nem érti hogy a főoldalon látszik 1kép, de ha megnézné vevőként, akkor nincs kép. Azt írja, hogy amit nem látok, azt Ő vette le, mert elkelt! Úristen! Ha levette honnan tudnám, hogy ott volt? Vagy egy másik, hogy "majd" tesz fel...hát akkor én is MAJD veszem meg. És kérdezitek eladók, hogy miért nincs vevő? Hát miattatok! .Szóval le kell mondjak erról az oldaltól:(
2020 01 25
Huh, az ilyen "eladókkal" nem kell sokat tökölni. Keresni olyat, ahol van normálisan betöltve kép, akár párhuzamosan több eladóra ráírni, és ugye ez is egyfajta verseny, aki a leggyorsabb, leghamarabb válaszol, és összejön vele az üzlet, az "nyeri" meg a csere cuccot vagy a pénzed, ennyi! Aki nem akar eladni, az ne regisztráljon az oldalra, ha meg már itt eszi a fene, akkor meg álljon normálisan az adás-vételekhez. Olyan boltban nem költünk el pénzt, ahol levegőnek néznek, ha kérdezel valamit, nem válaszolnak, vagy sarkon fordulnak és otthagynak minket!
2020 01 25
Nekem az is fura, ha egy eladó kitesz egy táskát olyan képpel, amin csak a tatyó és a fal vagy padló, de méretet vagy a termék állapotáról (új, kicsit kopott, rossz a cipzár, milyen a beosztása), hogy márkás-e semmit se ír. A fotón sincs semmilyen másik tárgy, amihez méretet lehet viszonyítani. Nehéz így a vevőknek tényleg. Főleg, hogy vannak belépő, de nem válaszoló eladók is. De az oldal nem látszó képfotóin nagyon kéne javítani.
2020 01 25
Én is néha csak fogom a fejem, hogy milyen eladók vannak :D Összeszerkesztik a 4 alacsony minőségű képeiket egy képre és csak azt teszik fel. Aztán ha írok neki, hogy legyen már szíves külön elküldeni az xy képet mert azon az ici pici képen konkrétan az égvilágon semmi nem látszik, és nem fogom így megvenni, hogy nem látom. Akkor fel se fogják, hogy mi a baj, vagy csak annyit válaszol, hogy nem áll rendelkezésére másik kép. Na mondom akkor barátocskám ez a tied marad :D pedig még aznap megvásároltam volna ha normális hozzáállást tanusít. A magasabb eladással rendelkezők meg olyan leereszkedő stílust engednek meg maguknak, hogy csak lesek néha. Mintha ő tenne szívességet nekem mert megvehetem a vackát.
2020 01 25
Jaaa, még a csöves is megnézi, megforgatja amit kikukázott, ha megadnák a méreteket, kérdezni se kéne zaklatva a szegény eladót! ! Van, akivel a 18. levélváltás folyik és még nem kaptam választ :@ ...mintha nem is arra válaszolna, amit kérdezek..mintha az ÉSZBONTÓ-kat nézném! Nnna aztán a sok "most" költözök-költöztem, dobozban van, délután előkeresem, na de melyik évben? (nem kéne, ha lemérte volna, amikor fotózza és a kezében van) Olyan érzésem van, mintha a "komolyabb" oldalakról lecsúszottak büntetőhelye lenne :') Kötelezném őket itt vásárolni, rájönnének mi a baj. Eladni akarnak, de tenni érte nem...
2020 01 26
Volt egy lány, akivel tavaly Novemberben kezdtem levelezni, 2 nadrág méretét kértem tőle, szerinted mire jutottam vele? :') Nem tud mérni, mert másik lakásban vannak a cuccok. mondom oké. 3 hét telt el, ráírtam, akkor az ünnep miatt volt kifogása, de írjak rá az új évben, hogy mérje le. Átléptünk 2020-ba és rá is írtam, oké, ahogy hazaér leméri. Ja, 8 napra rá már ráírtam, hogy ha eddig se sikerült lemérni, akkor ne tegye... ,:) És ez csak egy ilyen eset, most akkor dísznek van fent, mert szereti magán pózolva lefotózni a rucikat, és azt láthatják mások, de az eladással már hadilábon áll? :')
2020 01 26
Durvák ezek a történetek, és kár, hogy igazak. :(
2020 01 27
Én igyekeztem mérni, bár lehet van, amit még nem mértem le, mindenesetre a leírásban szerepel, hogy kérésre szívesen mérek és fotózok. Max ha hallgat vagy nem kell, hát legalább tudom a méreteket, amik nem voltak lemérve, a friss fotókat meg elmentem. Igen, sajnos vannak, akik nem válaszolnak vissza, bosszantó, de eladói részről nézve érdekem is, hogy minél pontosabb/több infót küldjek a termékről, ha már meg szeretnék venni. Tehát ha nincs kiírva, érdemes azért rákérdezni a méretekre (webshopokban mérettáblázat vagy esetleg szélesség és hossz megadása segít) és jó lenne, ha mérnénk is, hisz egy betűből valóban nem lehet tudni, hogy jó-e a ruha, pl. az anyaga rugalmas vagy sem. A beírt méret nem mindig mérvadó, volt már 40es cipőm is, holott 38as a lábam...
2020 01 27
Most lebuktattad magad? Profi vevő, ez jó! Sajnos ITT nem lehetek "profi" vevő, mert ahhoz profi eladók kellenének. Nem kérdezgetni jönnek a vevők, hanem vásárolni. Inkább ti néznétek meg a vevő oldaláról a hirdetéseiteket Se kép, se méret ! Érdekes eladó akinél a vevő kell kuncsorogjon és hálálkodjonl! Vagy nem vevőt keresel? Köszöngetni, azt elvárjátok (már nem egy helyen olvastam) de mit, aminek benne kéne lennie a hirdetésben? Váltsak minimum 3 levelet mert nincs méret? Ki vesz anélkül bármit is? Alap dolgok hiányoznak, még hogy ehhez nekem kéne profinak lennem ,:)
2020 01 27
Mindenki úgy ad el, vásárol és cserél az oldalon, ahogyan csak szeretne! ☺️ Mindenkinek más az igénye! Ha nem tetszik egy eladó, akkor tovább kell lapozni, hiszen ez nem kényszer! Ne idegeskedj ezen ennyit, nem éri meg! 😀
2020 01 27
Értsünk szót, nem eladót akarok venni, hanem rucikat, és az eladó miatt nem tudom megvenni! Nem idegeskedek, már nincs hajam, amit tépjek ,:) Pedig csak segíteni szerettem volna, hisz az volt a kiinduló kérdés, hogy miért nincsenek vevők, hát mert továbblapoznak!
2020 01 27
Juditomnak szerintem teljesen igaza van. Alapvető, hogy méretet, állapotot, árat kiír az eladó. Ha pedig valaki érdeklődik, akkor már tanúsítja, hogy potenciális vevő és igenis, hogy más nem akkor üzenetben meg kéne adni neki az adatokat. Mellesleg a méret iránti üzengetés eleve nem is kellene, ha a vevő láthatná a méretet, mert a termék adatlapjára kiírná az eladó. És hogy mérés után nem feleltek neki? Lehet lemérte és S-es volt a termék a vevőnek meg M-es, L-es kellett, de nem lett volna ez a "csalódása" se vevőnek, se eladónak ha rendesen jelezve van a terméknél a méret. Ha ilyenre többen figyelnének az adás-vétel könnyebb lenne itt. A kereskedelem nem csak termékekről és pénzről szól, hanem főként emberekkel való együttműködés/foglalkozás. (Az ebben az esetben mindegy a vevőnek mennyi + értékelése van. Egy vevő sem úgy kezdi, hogy regisztrál és rögvest 100 + visszajelzése van az eladóktól. Ha valaki még nullás, attól még meg kell adni neki a bizalmat, hogy komolyan érdeklődik. Nekem is 0-ám volt még mikor ide feljöttem mégis aztán vehettem jó dolgokat, mert az eladók megbíztak bennem.)
2020 01 27
![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/ab94ea7318238f58d8f484728c832476.jpg)
2020 01 28
Sziasztok! Sajnos szerintem ide, ebbe a témába való indokok találhatók itt is: www.gardrobcsere.hu/forum/t/27409/rongyokbol-penz Tényleg rontja a színvonalat, hogy sokan vasalás, mosás nélkül kiteszik a gyűrött, koszos holmijaikat. Van sok agyonhasznált is. Nyilván kellenek a használt cuccok is, de azokat is lehet ízlésesen bemutatni.
2020 01 30