Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

fülbevaló eladás

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mivel egy fülbevalónak nagyon kicsi a súlya fel lehet adni sima levélként is?
2021 11 07
Szia! Természetesen fel tudod adni!☺️ Igazából úgy is a legegyszerűbb és legolcsóbb ekkora dolgot feladni! Elsőbbségivel 200ft. 1 negatívum hogy nem lehet nyomon követni sajnos! Ha ez gond akkor ajánlott levélként kell feladni ami 50g-ig 630ft!☺️ > Edina000: > Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mivel egy fülbevalónak nagyon kicsi a súlya fel lehet adni sima levélként is?
2021 11 07
Szia! Igen ez igaz, most néztem a kalkulátort pont. Köszi a segítséget! Max úgy tudom "nyomonkövetni" hogy lefotózom itthon a borítékot hogy feladtam
2021 11 07
Igazán nincs mit!🤗 Avval hogy fotózod csak bizonyítani tudod hogy feladtad viszont ha a vevő nem kapja meg követni nem tudod mert sima levél! Az ajánlott azért jobb mert ott a szám ami alapján megtudják a postán nézni hol van! > Edina000: > Szia! Igen ez igaz, most néztem a kalkulátort pont. Köszi a segítséget! Max úgy tudom
2021 11 07
Szia, van a postán normál méretű ajánlott postakész boríték ami 650 ft, ez magába foglalja a feladási díjat is, és nincs súlyhatár. (a fülbevalóból elég sok belefér) Én a kisebb dolgokat így szoktam küldeni és így nyomon követhető.
2021 11 07
> Edina000: > Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mivel egy fülbevalónak nagyon kicsi a súlya fel lehet adni sima levélként is? Ha nagyon értékes fülbevaló, jó tanács tőlem neked, hogy mindenképp érték biztosítva add fel.
2021 12 15