Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

fülbevaló eladás

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mivel egy fülbevalónak nagyon kicsi a súlya fel lehet adni sima levélként is?
2021 11 07
Szia! Természetesen fel tudod adni!☺️ Igazából úgy is a legegyszerűbb és legolcsóbb ekkora dolgot feladni! Elsőbbségivel 200ft. 1 negatívum hogy nem lehet nyomon követni sajnos! Ha ez gond akkor ajánlott levélként kell feladni ami 50g-ig 630ft!☺️ > Edina000: > Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mivel egy fülbevalónak nagyon kicsi a súlya fel lehet adni sima levélként is?
2021 11 07
Szia! Igen ez igaz, most néztem a kalkulátort pont. Köszi a segítséget! Max úgy tudom "nyomonkövetni" hogy lefotózom itthon a borítékot hogy feladtam
2021 11 07
Igazán nincs mit!🤗 Avval hogy fotózod csak bizonyítani tudod hogy feladtad viszont ha a vevő nem kapja meg követni nem tudod mert sima levél! Az ajánlott azért jobb mert ott a szám ami alapján megtudják a postán nézni hol van! > Edina000: > Szia! Igen ez igaz, most néztem a kalkulátort pont. Köszi a segítséget! Max úgy tudom
2021 11 07
Szia, van a postán normál méretű ajánlott postakész boríték ami 650 ft, ez magába foglalja a feladási díjat is, és nincs súlyhatár. (a fülbevalóból elég sok belefér) Én a kisebb dolgokat így szoktam küldeni és így nyomon követhető.
2021 11 07
> Edina000: > Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mivel egy fülbevalónak nagyon kicsi a súlya fel lehet adni sima levélként is? Ha nagyon értékes fülbevaló, jó tanács tőlem neked, hogy mindenképp érték biztosítva add fel.
2021 12 15
szia nem értékes fülbevaló, hanem bizsu
2022 01 16
de még annyi kérdésem lenne hogy a postán lemérik a levelet is mármint amibe a fülbevalót feladtam
2022 01 16