Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Értékelés hogyan számolódik?

Sziasztok nekem az érékelés mellett van egy kérdőjel ami egy GYIK oldalra don azon belül nem találom, hol van leírva pontosan illetve sejtem hogy nekem oroszul, ciril betüvel megjelenő szövegrész lehet az.... vagy az mi??? [:mosolyog] Zsu "Как се определя рейтингът на топ потребителите? Рейтингът на топ потребителите се определя според оценката, която са получили от останалите на сайта (това е основният компонент). Също така се взимат под внимание броят публикувани и броят продадени артикули. Рейтингът се преизчислява и променя всеки ден. Стрелката до профилната снимка на всеки потребител показва промяната на рейтинга му. Рейтингът е обективен критерий! Всякакви схеми за изкуственото му увеличаване или манипулиране подлежат на блокиране без предупреждение. "
2014 11 10
Szia! "How is the rating of the top consumers? The rating of the top users is determined by the assessment that they have received from the other site (this is the main component). Also taking into account the number of published articles and the number sold. The rating is recalculated and changed every day. Arrow next to the profile picture of any user shows the change of its rating. Rating is an objective criterion! Any scheme to artificially increase its handling or be banned without warning. " A google fordítóba bemásolva angolra fordítva még egész értelmes, magyarra nem nagyon van már értelme :D Tehát elvileg a feltöltött és az eladott tételek után is jár pont. Mondjuk nem nagyon értem, hogy számol, mert bármit megjelölhetne bárki eladottnak, ahogy értékelést sem feltétlenül hagy maga után minden partner, így nem tudom, mennyi értelme van.
2014 11 10
Köszi Zelda nem értem nálam miért orosz :DDDD
2014 11 10
Nagyon szívesen,de amúgy nekem is orosz, csak bemásoltam a google fordítóba :D
2014 11 10