Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Elhanyagolt fiókok

Sziasztok! Tudom,hogy már kétszer is volt szó róla a fórumon,de mivel azóta se történt semmi,gondoltam még egyszer felvetem,hátha. Tehát ami a lényeg,hogy szerintem érdemes lenne törölni annak az eladónak a TERMÉKEIT(nem a felhasználót magát),aki bizonyos idő óta még csak az oldal felé sem szagolt. Én ezt a határt 3 hónapnak gondolom,mert aki ez alatt egyszer sem jelentkezett be, valószínűleg ez után sem fog sűrűn fellépni,és úgysem írsz neki,mivel tudod,hogy nem válaszolna. Az ok,hogy számomra elég idegesítő,mikor keresek egy konkrét dolgot,agyon szűkítem a keresőt,majd kidobja azokat a termékeket,aminek a feltöltője utoljára nyáron,vagy esetleg tavaly lépett be. És persze pont arra lenne szükségem/az az álomruhám stb. Így ráadásul az oldal is áttekinthetőbb lenne,mert enyhén szólva kaotikus szerintem ez a rengeteg holmi,ami sosem lesz eladva. Szóval újfent kérném a kedves Adminokat,hogy ha idejük engedi,legalább mint ötlet gondolkozzanak el egy ilyesmi megoldáson,szerintem sokunknak hasznos lenne. Köszi,ha elolvastad! :))
2015 10 27
Egyetértek, támogatom! :)
2015 10 27
Én is nagyon örülnék ennek, szintén pont a héten gondoltam rá, hogy felvetem :)
2015 10 27
én is egyetértek vele :D
2015 10 27
Szerintem is nagyon jó ötlet lenne!
2015 10 27
Mondjuk az új oldal rendszerébe be lehetett volna építeni. :)
2015 10 27
egyetértek én is
2015 10 27
Teljesen jogos. DE Én nem várnék 3 hónapot! A kiszemelt csizmát nem tavasszal szeretném hordani pl. Szép dolog, hogy valaki erős felindultságában elhatározza - megritkítja a szekrénye tartalmát. DE!! Ez valahol felelősség is. Ha valaki eladásra kínál valamit, az a minimum, hogy naponta-kétnaponta megnézi érdeklődött-e valaki. Mert lehet, hogy az illetőnek sürgős lenne, hogy létre jöjjön az adás-vétel. 1-2 hét még oké, de 1-2 hónap?!
2015 10 27
Én is egyetértek! Pont előző héten találtam egy cipőt, amit azonnal meg is vásároltam volna. De sajnos a felhasználó májusban lépett be utoljára. :( Így gondolom teljesen esélytelen...az üzenetemre sem fogok már választ kapni.. :(
2015 10 27
Teljes mértékben támogatom az ötletet! Engem is zavar, hogy kinézek valamit, de az eladó hónapok óta fel sem nézett. Így nem is írok neki, mert minek, úgyse fog válaszolni.
2015 10 27
Én is támogatom a javaslatot. Hiába várok 2 eladóra is, pedig lenne vagy 5-8 db ruha, ami érdekelne, de biztos nem kapok már választ. :-(
2015 10 27
Abszolút egyetértek!
2015 10 28
Én már csak azt nem értem, hogy az adminok miért nem lépnek ebben az ügyben......
2015 10 28
Örömmel látom,hogy sok a támogató,és nem csak engem bosszant ennyire. :D Valószínű szegény adminoknak sok dolguk van mostanság az új oldal miatt,de abban egyetértek agota1520,hogy simán beépíthették volna az új rendszerbe. :/ Szerintem nagy szükség lenne rá,és ahogy látszik,a többiek szerint is!
2015 10 28
Igazad van, Kriszti, annyit tennék még hozzá, hogy ez a javaslat azért nem új keletű, szóval lett volna már idő erre megoldást találni! Nos, reméljük továbbra is a legjobbakat... :)
2015 10 28
1 2 3 4 5 ... 6